Studentska malonogometna liga

Splitski sveučilišni športski savez organizira Studentsku malonogometnu ligu 2012.

POČETAK PRVENSTVA: 22.03.2012.
MJESTO ODIGRAVANJA PRVENSTVA: teren Studentskog centra (pokraj studentskog doma u Spinutu), travnata podloga.

 

  • O natjecanju

  • Grupe

  • Raspored i rezultati

  • Kontakt

Prvenstvo se igra po Futsal pravilima i po dolje navedenim pravilima.
Tri žuta kartona kažnjavaju se utakmicom neigranja.
Igra se 2 X 20 minuta, bez sitnih prekida igre.

BODOVANJE: Pobjeda 3 boda, neriješeno 1 bod, poraz 0 bodova.

ŽALBE I PRIGOVORI: po završetku utakmice u pismenom obliku organizatorima natjecanja.

Prije početka svake utakmice voditelj ekipe dužan je delegatu utakmice donijeti na uvid osobne dokumente svih igrača.
Voditelji ekipa su dužni ispuniti obrazac za prijavu ekipe te isti ovjeriti u dekanatu svog fakulteta.
Prijavljene ekipe će ždrijebom biti svrstane u četiri grupe.
Natjecanje u grupi se održava po jednostrukom bod – sustavu, a nakon toga po kup sistemu.
Prve dvije ekipe iz grupe plasirat će se u daljnji tijek natjecanja tj. u četvrtfinale.

Četvrtfinale i polufinale:
A1 – B2 (1)
C1 – D2 (2)
B1 – A2 (3)
D1 – C2 (4)

Polufinale:
pobjednik 1 – pobjednik 2
pobjednik 3 – pobjednik 4

Redosljed na tablici određuje se ovim redom po važnost
i:
za dvije (2) ekipe:
– broj bodova
– međusobni susret
– ukupna gol razlika
– više ukupno postignutih golova
– ždrijeb

za tri (3) ili više ekipa (zatvoreni krug – isti broj bodova)
– bodovi osvojeni u međusobnim susretima
– razlika danih i primljenih golova u međusobnim susretima
– više postignutih golova u međusobnim susretima
– razlika ukupno danih i primljenih golova
– više ukupno postignutih golova
– ždrijeb.

Igra se na akumulirane prekršaje. Nakon dosuđenog petog (5) i svakog idućeg prekršaja u poluvremenu momčad za koju je dosuđen prekršaj izvodi slobodni udarac – kazneni udarac sa deset (10) metara.
Za utakmicu se može prijaviti najviše dvanaest (12) igrača.
U igri se nalazi pet (5) igrača (4 + 1), četiri igrača i golman.
Ekipa može započeti utakmicu s najmanje pet (5) igrača, 4 igrača + golman.
Ako ekipa ostane s dva (2) igrača u polju, utakmica se prekida i registrira sa 3:0 za protivničku ekipu, odnosno sa tada postignutim rezultatom ako je povoljniji.
Utakmice se moraju igrati prema rasporedu te početi točno na vrijeme.

GRUPA A

1. EKONOMSKI FAKULTET 1
2. PRAVNI FAKULTET 2
3. EKONOMSKI FAKULTET 2
4. ASPIRA
5. KBF


GRUPA B

1. KINEZIOLOGIJA 1
2. POMORSKI FAKULTET
3. STRUČNI STUDIJI 3
4. PRAVNI FAKULTET 1
5. PMF 1


GRUPA C

1. STUDENTSKI DOM
2. MEDICINSKI FAKULTET
3. STRUČNI STUDIJI 1
4. PMF 2
5. STRUČNI STUDIJI 2


GRUPA D


1. FESB
2. ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA
3. KTF
4. KINEZIOLOGIJA 2
5. STRUČNI STUDIJI 4

UTORAK 27.03.12

10.00 ASPIRA – KBF 2:3
10.50 PMF 1 – KINEZIOLOGIJA 1 1:3
11.40 PRAVNI FAKULTET 1 – STRUČNI STUDIJI 3 4:1
12.30 KINEZIOLOGIJA 2 – ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA 8:2
13.20 EKONOMSKI FAKULTET 2 – PRAVNI FAKULTET 2 10:1
14.10 STRUČNI STUDIJI 1 – MEDICINSKI FAKULTET 2:5

ČETVRTAK 29.03.12

10.00 STRUČNI STUDIJI 2 – STUDENTSKI DOM
0:10
10.50 STUČNI STUDIJI 3 – KINEZIOLOGIJA 1
0:3
11.40 EKONOMSKI FAKULTET – KBF
6:3
12.30 PMF 1 – POMORSKI FAKULTET
1:4
13.20 PMF 2 – STRUČNI STUDIJI 1
1:4
14.10 FESB – STRUČNI STUDIJI
9:0

ČETVRTAK 12.04.12

10.00 PRAVNI FAKULTET 2 – KBF
1:13
10.50 KINEZIOLOGIJA 1 – PRAVNI FAKULTET 1
9:1
11.40 PMF 2 – STUDENTSKI DOM
0:3, b.b
12.30 STRUČNI STUDIJI 4 – KINEZIOLOGIJA 2
1:10
13.20 FESB – KTF
4:2
14.10 STRUČ. STUDIJI 2 – STRUČ. STUDIJI 1
2:4

UTORAK 17.04.12

10.00 ASPIRA – PRAVNI FAKULTET 2 3:0, b.b
10.50 MEDICINSKI FAKULTET – STRUČNI STUDIJI 2 3:0, b.b
12.30 ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA – KTF
5:5
13.20 KINEZIOLOGIJA 2 – FESB 3:4
14.10 EKONOMSKI FAKULTET 2 – EKONOMSKI FAKULTET 1 3:4

ČETVRTAK 24.04.12

10.00 EKONOMSKI FAKULTET 1 – PRAVNI FAKULTET 2
3:0, b.b
10.50 KBF – EKONOMSKI FAKULTET 2
7:4
11.40 POMORSKI FAKULTET – KINEZIOLOGIJA 1 6:2
12.30 ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA – FESB
2:5
13.20 KINEZIOLOGIJA 2 – KTF
1:7
14.10 STUDENTSKI DOM – MEDICINSKI FAKULTET
2:0

ČETVRTAK 26.04.12

10.00 STRUČNI STUDIJI 3 – POMORSKI FAKULTET
1:10
10.50 STRUČNI STUDIJI 4 – ODJEL ZDRAVSTVENIH STUDIJA
3:0, b.b
11.40 MEDICINSKI FAKULTET – PMF 2
13:1
12.30 PMF 1 – PRAVNI FAKULTET 1
3:3
13.20 EKONOMSKI FAKULTET 1 – ASPIRA
8:3
14.10 STUDENTSKI DOM – STRUČNI STUDIJI 1
3:0, b.b

UTORAK 08.05.12

10.00 STRUČNI STUDIJI 2 – PMF 2 0:3, b.b
10.50 PRAVNI FAKULTET 1 – POMORSKI FAKULTET 2:6
12.30 PMF 1 – STRUČNI STUDIJI 3
3:0, b.b
13.20 KTF – STRUČNI STUDIJI 4 8:2
14.10 ASPIRA – EKONOMSKI FAKULTET 2 0:3, b.b

Organizator natjecanja
Lukša Roje – 099/2222-767

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prati nas na

Kontakt

  • Adresa: Ruđera Boškovića bb
  • Split, 21000, Hrvatska

Nalazite se: Naslovnica